Нападателят на аржентинския национален отбор Серхио Агуеро беше откаран в

...

Агуеро припадна при загуба на Аржентина от Нигерия

Нападателят на аржентинския народен тим Серхио Агуеро беше откаран в болница след другарската среща с Нигерия в Краснодар. Голмайсторът на " Манчестър сити " примрял в съблекалнята след провалянето с 2:4.

Впоследствие той пристигнал в схващане, само че останал в болничното заведение, с цел да му бъдат направени проучвания, оповестява Би Би Си.

Агуеро вкара един от головете, с които аржентинците поведоха. След почивката африканците направиха цялостен поврат и завоюваха.

Евер Банега откри резултата в 27-ата минута, а девет по-късно Агуеро удвои. Малко преди почивката Келечи Ихеаначо понижи за африканците.

Алекс Айоби беше прецизен два пъти след почивката (52-а и 73-а минути), а Брайън Идову вкара другия гол за Нигерия.

Аржентинците имаха предимство в броя на основаните благоприятни условия, като насочиха 17 удари, само че единствено четири от тях бяха точни. Африканците имаха доста по-голяма успеваемост - те имаха седем удара, пет точни и означиха четири гола.

Това беше втори мач на аржентинците в Русия, откакто на 11-и ноември те победиха с 1:0 домакините на международното състезание на националния стадион " Лужники " в Москва.
Източник: dnevnik.bg