Нападателят Дарвин Нунес вкара четири гола при победата на Ливърпул

...

Дарвин Нунес блести с 4 гола за Ливърпул

Нападателят Дарвин Нунес вкара четири гола при успеха на Ливърпул с 5:0 против Република България Лайпциг в контролна среща на " Ред Бул Арена ".

Мохамед Салах изведе англичаните напред в резултата след едвам осем минути игра, а Нунес се появи като запаса след почивката и довърши германците. Новото попълнение на Ливърпул, притеглен за 75 милиона евро това лято, се разписа от дузпа в 48-та минута, след което вкара и от далечно разстояние. Уругваецът приключи хеттрика си след центриране на Харви Елиът и вкара за четвърти път след контраофанзива.
 Върджил ван Дайк заля с похвали нов в Ливърпул

Дарвин Нунес е доста надарен нападател, разяснява бранителят

" Радваме се за него, беше ни необходим подобен състезател. Той има прелестен завършващ удар, скорост и физика. Дарвин ще бъде доста сложен за запазване ", сподели бранителят на " алените " Жоел Матип.

През идната седмица Ливърпул ще тренира в Австрия. " Червените " стартират новия сезон в Англия с посещение на Фулъм на 6 август.