Над забавния кадър в социалните мрежи Куркински допълни: Време е

...
Над забавния кадър в социалните мрежи Куркински допълни: Време е
Коментари Харесай

Мариус се вози в багажник, тръгва на турне с Нашенец

Над занимателния кадър в обществените мрежи Куркински добави: „ Време е за лятно турне “, след което изброи и 10 града, в които поданици и посетители ще могат да се насладят на гения му. 
Видео
Няколко часа след фотографията Мариус пусна и видео, в което демонстрира по какъв начин тренира, с цел да е във форма за обиколката из страната.

Той е взел две гирички, облякъл е състезателен сет и дава всичко от себе си в тренировката.

Почитателите му се майтапят, че вае тяло за турнето, а други са безапелационни, че не са му нужни мускули, тъй като всички са влюбени в гения му. 
Програма
Турнето на Куркински започва на 14 юли в Летния спектакъл Бургас, след ден в Стара Загора, на 16-и в Плевен и на 17-и в София.

Няколко дни Мариус ще остане в столицата да отдъхне, след което продължава - 25 юли във Варна и 27-и в Балчик.

През август феновете му ще могат да го гледат на 14-и в Летния спектакъл в Русе, а на 17-и в Античния в Пловдив.

Финалът на лятното турне е на 31 август в Созопол. „ Нямам самообладание за срещите с почитателите “, сподели пред „ Телеграф “ Мариус.
Източник: blife.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР