Над 100 са сигналите за паднали клони и дървета в

...
Над 100 са сигналите за паднали клони и дървета в
Коментари Харесай

Над 100 са сигналите за паднали дървета и клони в Пловдивско...

Над 100 са сигналите за паднали клони и дървета в Пловдив и района, на които са се отзовали чиновници на Пожарната и общинските предприятия. Пикът на сигналите е бил по здрач през вчерашния ден, както и тази заран, откакто мокрият сняг натрупа. Тежестта му прекърши десетки дървета и клони. 







Сигнали има от всички региони на Пловдив. Читатели на " Марица " също изпратиха такива. Единият е за паднало дърво на ул. " Средна гора " и ул. " Атанас Канарев ". " Сгромоляса се до стара гражданка с количка за покупки. Размина се на косъм ", написа читателят ни. 





Дърво се стовари и на пешеходна пътека до блоковете против " Била " до Бетонния мост. Паднало дърво тази заран е имало и на пресечката на " Петко Д. Петков " и ул. " Граф Игнатиев ". 



И все още продължава обработването на сигнали. Към момента не се оповестява за потърпевши, само че има нанесени вреди по паркирани коли. 

фотоси от Валентина Биларева и читатели
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР