На територията на област Благоевград са станали следните ПТП:На 01.04.2023

...
На територията на област Благоевград са станали следните ПТП:На 01.04.2023
Коментари Харесай

Катастрофи с пострадали в Пиринско

На територията на област Благоевград са станали следните ПТП:

На 01.04.2023 година към 11:20 часа в региона на гр. Хаджидимово, автомобил „ Мерцедес “ с 21-годишен лидер от гр. Благоевград, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост се е блъснал в спрял в дясно по посока на придвижването товарен автомобил „ Дачия Логан “ с 54-годишен лидер от с. Поленица. С разкъсно-контузна рана на главата е потърпевш 54-годишният лидер, който след осъществен медицински обзор е освободен за домашно лекуване. Пробите за съществуване на алкохол в издишания въздух на двамата водачи са негативни.

На 01.04.2023 година към 22:30 часа на пътя сред гр. Добринище и гр. Гоце Делчев, лек автомобил „ Фолксваген Голф “ с 21-годишен лидер от с. Огняново, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост е навлязъл в насрещната лента за придвижване, блъснал се е в мантинела, след което се е блъснал в движещ се против него лек автомобил „ Опел Астра “. С охлузна рана и синина в региона на лицето е потърпевш лидерът на лекия автомобил „ Фолксваген Голф “. На водачите са направени проби за приложимост на алкохол, които са негативни.

На 02.04.2023 година към 11:30 часа, лек автомобил „ Рено “ с 65-годишен лидер от гр. Благоевград, движейки се по земен път със стръмен надолнище в посока махала „ Смриката “ от с. Еленово е излязъл в ляво от земния път и се е блъснал в крайпътен склон. Водачът на автомобила е потърпевш с фрактура на бедрената шийка и е настанен за лекуване в МБАЛ-Благоевград. Направената му проба с техническо средство за приложимост на алкохол е негативна.

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР