На терена имаше множество грабващи окото изпълнения, въпреки продължаващите проблеми

...

ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Върджил ван Дайк печели играч на мача, след като запази шансовете на Ерлинг Халанд до минимум... тъй като ТРИ звезди на Сити отбелязаха само 5/10 при равенството 1-1 срещу Ливърпул

На терена имаше голям брой грабващи окото осъществявания, макар продължаващите проблеми на домакините с травми.

Тук Jack Gaughan от Mail Sport прави оценка играчите, които са взели участие в завладяващата среща.

Джон Стоунс даде преднина на Ман Сити през първото полувреме след добре изпълнен ъглов удар

Алексис Мак Алистър резервира хладнокръвие и изравни в мача за Червените през второто полувреме

Юрген Клоп се изправи против Сити във Висшата лига за финален път като управител на Ливърпул преди напускането му през лятото