Майката на Николай Златков си търси наследството от Калушев, убедена е, че някой е скрил завещанието
“На мен ми е напълно ясно, че са намерили и най-вероятно унищожили, тъй като то по никакъв метод не се връзва с тяхната версия ”, твърди Асенова
Майката на Николай Златков, открит мъртъв в кемпера под Околчица, дружно с Ивайло Калушев, също разяснява въпроса с съществуването на завещание, оставено от мъжа за двете деца.
Припомняме, че преди няколко дни бе разкрито, че управляващите не са намерили такова наследство.
“На мен ми е напълно ясно, че са намерили и най-вероятно унищожили, тъй като то по никакъв метод не се връзва с тяхната версия ”, твърди Асенова в дълга обява, отдадена на това какъв човек е бил Ивайло Калушев.
“Ясно ми беше, че са го намерили още на първия ми разпит, като ме подпитваха очевидно с вярата, че не знам нищо и ще може да се потули всичко за неговото съществуване. Още преди години, не помня какъв брой, Иво ми сподели, че не би трябвало да се безпокоя за Ники въобще и че всичко, което той има, ще остане за него. Че към този момент е направил наследство и всичко, което има, остава на Ники. Останах изумена от казаното, както и се тормозих, че ми го споделя, а той ме хвана за рамото, погледна ме право в очите и ми сподели: “Наистина няма защо да се тревожиш, той е обезпечен. ” Аз не рева пред хора. От дете страстите си ги държа за себе си. Дори се бях научила още като дребна да прегризвам бузата си, с цел да спра сълзите. И се получаваше. Правя го и до ден сегашен. Тогава потеглиха сълзи и още веднъж се прехапах. Той ме прегърна (нещо, което в никакъв случай не правеше, с изключение на когато се виждахме след дълги интервали на невиждане и когато се изпращахме, само че това бяха обятия поздрави) и ми сподели: “Няма потребност да се прехапваш до кръв. Сълзите не са уязвимост ”, разкзва още тя.
По думите й, Калушев още два-три пъти е споменавал наследството пред нея.
“Преди към 3 години ме извика в стаята си и ми разгласи, че към този момент в наследството му попада и Сашо и разделя нещата поравно на двамата. Чувствах се неловко, че ми споделя всички тези неща и като че ли ми се изяснява, и му споделих, че не е моя работа даже да ги знам тези неща и че ще направи това, което счита за редно. Той обаче ми съобщи безогледно, тъкмо в негов жанр, че няма какво да се вършим на възпитани и да си пазим персоналното пространство и че аз би трябвало да съм наясно с тези неща, тъй като той желае аз да знам. Казах му, че доста се веселя на решението му да включи и Сашо в наследството си и че това е вярното нещо ”, изяснява тя.
Последният им диалог за наследството бил преди няколко месеца. Асенова твърди, че един път влезнала в стаята му, а сейфът на Калушев бил отворен. Той я повикал при себе си и й споделил: “Ето тук е наследството, виж го. ”
“Аз се почувствах още веднъж доста неловко и му споделих, че няма какво да го виждам и каквото е решил, това е вярното. Това, което ми сподели тогава, беше следното: “Поел съм ангажимент да ги изваждам тези деца от матрицата и няма по какъв начин да ги оставя да мислят за пари и покрив над главата си, тъй че да знаеш, че за единия е хижата, за другия къщата на морето и ще могат да продължат да оказват помощ, без да мислят по какъв начин да си заплащат наема ”, написа още майката на Николай Златков.
Майката на Николай Златков, открит мъртъв в кемпера под Околчица, дружно с Ивайло Калушев, също разяснява въпроса с съществуването на завещание, оставено от мъжа за двете деца.
Припомняме, че преди няколко дни бе разкрито, че управляващите не са намерили такова наследство.
“На мен ми е напълно ясно, че са намерили и най-вероятно унищожили, тъй като то по никакъв метод не се връзва с тяхната версия ”, твърди Асенова в дълга обява, отдадена на това какъв човек е бил Ивайло Калушев.
“Ясно ми беше, че са го намерили още на първия ми разпит, като ме подпитваха очевидно с вярата, че не знам нищо и ще може да се потули всичко за неговото съществуване. Още преди години, не помня какъв брой, Иво ми сподели, че не би трябвало да се безпокоя за Ники въобще и че всичко, което той има, ще остане за него. Че към този момент е направил наследство и всичко, което има, остава на Ники. Останах изумена от казаното, както и се тормозих, че ми го споделя, а той ме хвана за рамото, погледна ме право в очите и ми сподели: “Наистина няма защо да се тревожиш, той е обезпечен. ” Аз не рева пред хора. От дете страстите си ги държа за себе си. Дори се бях научила още като дребна да прегризвам бузата си, с цел да спра сълзите. И се получаваше. Правя го и до ден сегашен. Тогава потеглиха сълзи и още веднъж се прехапах. Той ме прегърна (нещо, което в никакъв случай не правеше, с изключение на когато се виждахме след дълги интервали на невиждане и когато се изпращахме, само че това бяха обятия поздрави) и ми сподели: “Няма потребност да се прехапваш до кръв. Сълзите не са уязвимост ”, разкзва още тя.
По думите й, Калушев още два-три пъти е споменавал наследството пред нея.
“Преди към 3 години ме извика в стаята си и ми разгласи, че към този момент в наследството му попада и Сашо и разделя нещата поравно на двамата. Чувствах се неловко, че ми споделя всички тези неща и като че ли ми се изяснява, и му споделих, че не е моя работа даже да ги знам тези неща и че ще направи това, което счита за редно. Той обаче ми съобщи безогледно, тъкмо в негов жанр, че няма какво да се вършим на възпитани и да си пазим персоналното пространство и че аз би трябвало да съм наясно с тези неща, тъй като той желае аз да знам. Казах му, че доста се веселя на решението му да включи и Сашо в наследството си и че това е вярното нещо ”, изяснява тя.
Последният им диалог за наследството бил преди няколко месеца. Асенова твърди, че един път влезнала в стаята му, а сейфът на Калушев бил отворен. Той я повикал при себе си и й споделил: “Ето тук е наследството, виж го. ”
“Аз се почувствах още веднъж доста неловко и му споделих, че няма какво да го виждам и каквото е решил, това е вярното. Това, което ми сподели тогава, беше следното: “Поел съм ангажимент да ги изваждам тези деца от матрицата и няма по какъв начин да ги оставя да мислят за пари и покрив над главата си, тъй че да знаеш, че за единия е хижата, за другия къщата на морето и ще могат да продължат да оказват помощ, без да мислят по какъв начин да си заплащат наема ”, написа още майката на Николай Златков.
Източник: flagman.bg
КОМЕНТАРИ




