На 26 април 2025 г., в района на Лясковската река

...
На 26 април 2025 г., в района на Лясковската река
Коментари Харесай

Откраднаха пари от колата на асеновградчанин, предложи награда


На 26 април 2025 година, в региона на Лясковската река край Асеновград, е осъществена кражба на парична сума от персонален автомобил, заяви във Фейсбук Иван Денчев. Според обявата му е подаден формален сигнал в полицията и е формирана кореспонденция. От автомобила са снети пръстови отпечатъци, а на органите на реда е предоставено изложение на различен автомобил, видян в региона, който след това е напуснал мястото.

Иван Денчев насочва обществен зов към причинителя, като му предлага опция непринудено да върне парите. В подмяна дава обещание да отдръпна сигнала и да даде 10% от сумата като премия, гарантирайки цялостна поверителност.

В края на дописката публикуваме цялостния текст на обявата, като са поправени правописните неточности:

Публикация на Иван Денчев:

„ В събота, 26.04.2025 година, в региона на Лясковската река беше открадната парична сума от персонален автомобил. Подаден е формален сигнал в полицията и е формирана кореспонденция. Снети са пръстови отпечатъци от автомобила.
В непосредственост имаше единствено един автомобил, който при завръщането ни към този момент отсъстваше. Описанието на автомобила е предоставено на органите на реда.
Давам опция на индивида, който е взел парите, непринудено да се свърже с мен посредством персонално известие. Ако сумата бъде върната в цялостен размер, съм подготвен да отдръпва сигнала и да дава 10% от сумата като премия.
Ако желаете въпросът да бъде организиран дискретно, апелирам, пишете ми персонално.
Гарантирам цялостна анонимност! “

Снимката е илюстративна
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР