Огромен пожар в търговски център в най-големия град на Пакистан

...
Огромен пожар в търговски център в най-големия град на Пакистан
Коментари Харесай

Огромен пожар в търговски център в Пакистан, има 55 жертви

Огромен пожар в търговски център в най-големия град на Пакистан взе 55 жертви. Това заяви представител на управляващите в Карачи.

Близки на към момента изчезналите разкритикуваха бавния ход на избавителната интервенция в триетажния търговски център „ Гул Плаза “, където екипи не престават да претърсват руините за човешки остатъци.



Повече от 50 фамилии са дали ДНК проби на свои близки. „ Ще предадем телата на фамилиите, откакто пробите бъдат съпоставени “, оповестиха здравните управляващи.

Пожарите са постоянно събитие в пазарите и фабриките на Карачи, които са известни с неприятната си инфраструктура, само че пожар с подобен мащаб е необичайност.

Фараз Али, чийто татко и 26-годишен брат са били в мола по време на случая, съобщи, че желае „ телата да бъдат открити и предадени на фамилиите им “. „ Това е всичко, което желаеме – фамилиите да получат разтуха и покой. Поне да можем да ги забележим за финален път, в каквото и положение да са, с цел да им кажем последно довиждане “, сподели 28-годишният мъж.

Правителствена комисия е почнала следствие. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР