Желаещи могат да се включат в кръводарителската кампания „Дари кръв – подари живот“ днес и в неделя в София
На 19 април, тези, които желаят да дарят кръв, могат да посетят храм „ Рождество Христово “ в ж.к. „ Младост “ 3, ул. „ Филип Аврамов “ № 7. Мобилният екип ще работи от 9:00 до 13:00 ч.
С помощта на тази самодейност НЦТХ предлага опция на хората с положителни планове да проявят своята състрадателност, като дарят кръв и спасят човешки живот в тези светли християнски дни, означиха от министерството.
Кръводарителската акция „ Бъди един от нас: Дари кръв – избави живот! “, проведена от Военномедицинската академия, притегли 38 доброволци на Цветница в храм „ Рождество Христово “.
Източник: debati.bg
КОМЕНТАРИ




