Мотивът не е ясен Две жени на около 50-годишна възраст

...
Мотивът не е ясен Две жени на около 50-годишна възраст
Коментари Харесай

Ученик с брадва и нож уби две жени в шведско училище

Мотивът не е явен
Две дами на към 50-годишна възраст бяха убити при нахлуване в приблизително учебно заведение в южния шведски град Малмьо, заяви полицията, представена от международните организации.

18-годишен възпитаник е бил задържан по съмнение за убийствата. Местните медии оповестяват, че той е бил въоръжен с нож и секира.

Двете дами, чиновници в Латинското учебно заведение в Малмьо, са били откарани в болница, само че са умряли от раните си.

По време на офанзивата в постройката на учебното заведение е имало 50-ина души - възпитаници и учители.

Сигналът е подаден в полицията малко след 17 ч. локално време в понеделник. Инцидентът е станал в пристройка на учлището, която е била предопределена за образование на младежите в християнство и латински.

„ Това е безусловно извънредно ", съобщи шефът на учебното заведение Фредрик Хемменсьо пред вестник „ Афтонбладет”.

Полицаите обявиха, че към момента обясняват претекстовете за нападението.
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР