Москва: Кремълът очаква Русия и Украйна да обсъдят списъка с

...
Москва: Кремълът очаква Русия и Украйна да обсъдят списъка с
Коментари Харесай

Русия казва, че очаквайте Украйна да обсъди условията за прекратяване на огъня в Истанбул

Москва:

Кремълът чака Русия и Украйна да обсъдят листата с изискванията за преустановяване на огъня във войната в Украйна идната седмица в Истанбул, съобщи представител в петък, като похвали ролята на американски Мирна договорка, преди да изпрати делегация до Турция, министърът на външните работи Андрий Сибиха съобщи в петък.

Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков съобщи Разработва се краткотрайно помирение ", сподели Песков пред кореспонденти. Той сподели, че детайлностите за меморандума няма да бъдат оповестени.

Ройтерс оповестява по -рано тази седмица, че изискванията на Путин за преустановяване на войната в Украйна включват искане, което западните водачи дават обещание документално да спрат разширението на НАТО на изток.

Съединени американски щати. Президентът на президента Доналд Тръмп в Украйна Кийт Келог сподели по-рано в петък, че загрижеността на Русия по отношение на уголемяването на изток на НАТО е обективна и Съединените щати не желаеха да видят Украйна във военния съюз, управителен от Съединени американски щати.

Коментирайк...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР