22-годишно момиче загина след катастрофа с е-тротинетка в Пловдив
Момиче на 22 години почина при злополука в Пловдив. То се возило на електрическа тротинетка, ръководена от 23-годишен юноша.
До съдбовния случай се е стигнало, откакто тротинетката се е сблъскала с микробус, по неизяснени досега аргументи.
Шофьорът на микробуса е тестван за алкохол и опиати като стойностите са негативни. Разследването на злополуката продължава.
До съдбовния случай се е стигнало, откакто тротинетката се е сблъскала с микробус, по неизяснени досега аргументи.
Шофьорът на микробуса е тестван за алкохол и опиати като стойностите са негативни. Разследването на злополуката продължава.
Източник: cross.bg
КОМЕНТАРИ




