Момиче на 22 години загина при катастрофа в Пловдив. То

...
Момиче на 22 години загина при катастрофа в Пловдив. То
Коментари Харесай

22-годишно момиче загина след катастрофа с е-тротинетка в Пловдив

Момиче на 22 години почина при злополука в Пловдив. То се возило на електрическа тротинетка, ръководена от 23-годишен юноша.

До съдбовния случай се е стигнало, откакто тротинетката се е сблъскала с микробус, по неизяснени досега аргументи.

Шофьорът на микробуса е тестван за алкохол и опиати като стойностите са негативни. Разследването на злополуката продължава.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР