Момиче на 17 години, което е родило бебе в болницата

...
Момиче на 17 години, което е родило бебе в болницата
Коментари Харесай

Непълнолетна майка с усложнения след раждането е транспортирана с хеликоптер от болницата в Монтана до София

Момиче на 17 години, което е родило бебе в болничното заведение в Монтана и е получило затруднения след раждането, е превозено с медицински хеликоптер от Монтана към клиника в София, заяви изпълнителният шеф на Многопрофилната болница за интензивно лекуване „ доктор Стамен Илиев “ в Монтана доктор Тони Тодоров.

Младата майка е с повредена бъбречна функционалност, в тежко положение е и се нуждае от профилирано лекуване.

От началото на тази година с въздушна кола за спешна помощ от площадката на държавната болница в Монтана към клиники в София са превозени петима пациенти, посочи доктор Тодоров.

Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР