Непълнолетна майка с усложнения след раждането е транспортирана с хеликоптер от болницата в Монтана до София
Момиче на 17 години, което е родило бебе в болничното заведение в Монтана и е получило затруднения след раждането, е превозено с медицински хеликоптер от Монтана към клиника в София, заяви изпълнителният шеф на Многопрофилната болница за интензивно лекуване „ доктор Стамен Илиев “ в Монтана доктор Тони Тодоров.
Младата майка е с повредена бъбречна функционалност, в тежко положение е и се нуждае от профилирано лекуване.
От началото на тази година с въздушна кола за спешна помощ от площадката на държавната болница в Монтана към клиники в София са превозени петима пациенти, посочи доктор Тодоров.
Младата майка е с повредена бъбречна функционалност, в тежко положение е и се нуждае от профилирано лекуване.
От началото на тази година с въздушна кола за спешна помощ от площадката на държавната болница в Монтана към клиники в София са превозени петима пациенти, посочи доктор Тодоров.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




