Момче на 13 години е пострадало тежко при инцидент в

...
Момче на 13 години е пострадало тежко при инцидент в
Коментари Харесай

Момче на 13 години подкара мотоциклет и пострада тежко

Момче на 13 години е потърпевшо тежко при случай в Чипровци , оповестиха от в Монтана, представени от „ Българска телеграфна агенция “.

Младежът е от София. Той е подкарал кросов мотоциклет без регистрационни табели . С него се е возило момче на 16 години, също от столицата. 

Катастрофата е станала на нерегулирано кръстовище в Чипровци . Там малолетният лидер не е пропуснал лек автомобил. Зад кормилото е бил мъж на 76 години от града. 

13-годишното момче е получило тежки пострадвания . То е било превозено в болничното заведение в Монтана, където му е била направена интервенция по неотложност . В момента момчето е настанено в интензивното поделение в тежко положение. 

Произшествието е станало по време на празника на Чипровци, за който по традиция в града идват доста хора от разнообразни обитаеми места. 

Поредица за бързи заеми с адв. Богомил Йорданов: Как да се предпазим от клопки в договорите

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР