Моля се и се надявам да имам още здрави и

...
Моля се и се надявам да имам още здрави и
Коментари Харесай

Татко на 56? Орхан Мурад проговори за бащинството, отказа да...

" Моля се и се надявам да имам още здрави и пълноценни годинки, с цел да ги извърша с щастливи и споделени моменти с Ками и обичани хора. А също и доста красиви и вълнуващи страсти. И още хубави песни, естествено.

Представяте ли си, на 56 години, като стана татко, по какъв начин, като водим дребния на детска градина, другите дечица ще споделят, че дядо му и баба му са го довели и го вземат всеки ден ". Така Орхан Мурад отговори на въпрос на желае ли да стане татко още веднъж.

В изявление за изданието изпълнителят призна, че не е поздравил щерка си Сузанита във връзка раждането на сина й, само че за това си имало причина - скандалната поп фолк певица го била блокирала от всички обществени мрежи и не общувала с него.

" Трябва да ми се извини за доста неща и да ме помоли за амнистия, тъй като тя доста добре знае, а и обществото също, какъв брой съм я защитавал, макар че не съм бил склонен с доста нейни дейности и действия ", безапелационен бе Мурад.

За връзките с някогашната си брачна половинка Шенай и Сузи, той съобщи сбито:

" В един миг отхвърлих да финансирам зависимостите и всичките им нелепости, отхвърлих да съм “неодушевеният банкомат ” и взех решение да се погрижа за себе си. Затова станах най-лошият на света ".

Цялото изявление с Орхан Мурад четете
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР