Младежкият национален отбор на Англия записа безпроблемен успех с 2:0

...

Победно начало за Англия в Батуми

Младежкият народен тим на Англия записа безпроблемен триумф с 2:0 над връстниците си от Чехия в Батуми в първия им дуел от група С на Европейското състезание до 21 години.

“Трите лъва ” имаха самодейността през целия мач, само че трябваше да изчакат до началото на втората част, с цел да открият резултата. Тогава Джейкъб Рамзи комбинира с Аарън Гордън, след което нахлу в наказателното поле и беше прецизен със своя шут.

В 68-ата минута точно Гордън реши, че е удвоил преднината на отбора след съперникова неточност, само че попадението не беше прието заради засада.

Все отново англичаните стигнаха до втори гол в последните секунди на срещата, когато Камерън Арчър проби по левия фланг и достави топката на Емил Смит Роу, който несмущаван се разписа за крайното 2:0.

В неделя Англия ще има за конкурент Израел, а по същото време Чехия ще премери сили с Германия.