Мирчев плаши Радев с „народно въстание“? Смехът е гарантиран!
Мирчев плаши Радев с „ национално въстание “? Смехът е обезпечен!
Гледам и нямам доверие на ушите си! Ивайло Мирчев – „ цифровият острие “ на умнокрасивите, се разпенил поради една имитация на Антон Кутев.
Чули били „ нашето Народно заседание “... Боже, каква девственица в манастир! Какъв морал, каква институционална непорочност избликна от „ Да, България “!
Тези ли ще ни учат на държавност? Тези, които в записи, станали към този момент фолклор, признаваха за „ наше Министерство на вътрешните работи “, за „ ала-бала с името на президента “ и за „ сглобки “, правени в задните стаички на посолствата?
Сега Мирчев плаши Румен Радев с митинги. Смелост на думи от човек, чиято партия се топи като майски сняг. Мирчев, разсъни се! Твоят кумир Иван Костов преди време най-малко държеше страната в пестник, до момента в който ти през днешния ден държиш единствено един телефон за селфита.
Президентът Радев може да е всевъзможен, само че той преби върха на Костов по престой във властта и по влияниеи по брой депутати. И го направи, до момента в който вие му клякахте, вдигахте юмруци дружно с него, а след това го „ чегъртахте “... до момента в който не се прегърнахте с ГЕРБ и Движение за права и свободи и управлявахте дружно.
Да скочиш на Кутев за едно „ нашето “, в случай че вие се отнасяте към България като към бащиния, е върхът на наглостта. Антон Кутев най-малко има доблестта да приказва това, което мисли, а не това, което му е написано в някой скрипт от НПО-сектора.
Вие, господа от ПП-ДБ, сте последните, които имат право да се възмущават от „ заграбване “ на институции. Вие ги разградихте, вие ги превърнахте в „ сглобки “ и „ ала-бала “. Сега стойте и гледайте по какъв начин същинските играчи приказват. А митингите... оставете ги на хората. Вашият „ народ “ от дълго време се състои от три гзки с пейки на каросерията седнали хора пред Народното събрание, което очевидно към този момент не е ваше. И популярност Богу!
Ян СТОЕВ
www.toppresa.com




