Министър-председателят от служебното правителство Стефан Янев дойде в Пловдив да

...

Служебният премиер дойде в Пловдив за мача на българските во...

Министър-председателят от служебното държавно управление Стефан Янев пристигна в Пловдив да гледа онлайн от ложата в зала " Колодрума " четвъртия мач на женския народен тим по волейбол от Златната лига.

Янев дойде в пловдивската зала минути преди началото на срещата. Той беше посрещнат персонално от двама президенти на федерацията - сегашния Любо Ганев и някогашния (1992-1999г.) Валентин Заяков.

Служебният министър председател наблюдава срещата в компанията на Ганев, който пък съобщи, че не е имал проблем да убеди Янев да участва на мача.

Женският народен тим по волейбол продължава с успехите в Златната лига, която завоюва през 2018 година Момичетата на селекционера Иван Петков не са изгубили гейм досега, като записаха две победи в Украйна, а през вчерашния ден (4 юни) се постановиха с 3:0 над Словакия в Пловдив.
Източник: marica.bg