Миналият за кратко през ЦСКА Бруно Морейра отбеляза важен гол

...

Бивш нападател на ЦСКА бележи в Португалия

Миналият за малко през ЦСКА Бруно Морейра означи значим гол за Рио Аве в семейството на Тондела. Двубоят от 20-ия кръг на португалското състезание приключи 2:2, а Морейра избави отбора си от загуба с попадение в 74-ата минута.

Домакините поведоха с доста хубав гол на Вандерсон Галено, при който топката се отби от напречната греда и влезе във вратата. Хуан Делгадо и Тоомане обърнаха нещата в интерес на Тондела, само че в 70-ата минута гостите останаха с човек по-малко след червен картон на Рикардо Алвеш. Малко по-късно Бруно Морейра засече центриране от десния фланг и оформи крайното 2:2.

За някогашния таран на ЦСКА, играл за " армейците " през сезон 2013/14, това е 4-и гол от началото на акцията. В класирането Рио Аве е на 9-о място, а Тондела е на 12-а позиция.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Примейра лига 20 кръг, петък 1 февруари  Рио Аве 2:2краен резулат  Тондела