Мидтиланд на Божидар Краев загуби с 1:2 при гостуването си

...

Мидтиланд на Краев загуби от Астана с гол в 94-ата

Мидтиланд на Божидар Краев загуби с 1:2 при гостуването си на Астана в първа среща от втория прелиминарен кръг на Шампионската лига. Българинът остана измежду запасите на датския отличник и от пейката видя по какъв начин в добавеното време съотборниците му позволиха втори гол. И двете попадения за някогашния отбор на Станимир Стоилов осъществя Ласло Клайнхайслер. Бившият футболист на Вердер (Бремен) вкара по еднакъв метод с изстрели отвън наказателното поле - в 31-вата и 94-ата минути. Густав Викхайм беше изравнил в 51-вата минута.

Астана игра доста по-добре, сътвори доста повече положения и заслужаваше да си подсигури триумфа надалеч преди последните секунди. Тимът на Мидтиланд обаче резервира доста положителни шансове за продължение напред, като на реванша на своя стадион на 1 август ще се нуждае от минимална победа.

Kampstart om lidt! #fcmlive #fcafcm #cldk (0-0) pic.twitter.com/lvLkK9EgbS