Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола коментира загубата на

...
Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола коментира загубата на
Коментари Харесай

Гуардиола: Сега е време за почивка

Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола разяснява загубата на отбора му от Ал Хилал (3:4 след продължения) на 1/8-финалите на Световното клубно състезание.

" В плейофите всички мачове са сложни. Позволихме им да се оправят добре, само че и самите ние създадохме доста положения и като цяло изиграхме добър мач.

Жалко е, че се случи. Бяхме в толкоз добра позиция и не мога да благодаря задоволително на щаба и играчите за метода, по който упражняваха и се приготвиха - дадоха всичко от себе си. Атакувахме доста, само че Буну направи невероятни спасявания. Нямам какво повече да кажа.

Чувствам, че тимът е добре, само че се прибираме у дома и в този момент е време за отмора, за психическо възобновяване - и за завръщане към идващия сезон ", сподели Гуардиола.
 Още един европейски тим изхвърча от клубния мондиал - Сити!
Още един европейски тим изхвърча от клубния мондиал - Сити!

Ал Хилал се оправи с англичаните
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР