Мениджърът на Бърнли Шон Дайш изрази разочарованието от пропуснатата от

...

Дайш недоволства: Трябваше да победим Юнайтед

Мениджърът на Бърнли Шон Дайш изрази разочарованието от пропуснатата от отбора му победа в мача с Манчестър Юнайтед. Срещата приключи при резултат 1:1, като гостите на " Олд Трафорд " водеха до последните минути на конфликта.

" Всички сме чували за " Фърги тайм " и по този начин нататък, всички на този стадион са привикнали. Затова имам поради повече манталитета, които тези 5 минути, им дадоха, както и тласъка в играта им. Ако бяха отсъдени 3 минути, тогава щеше да е друго. Феновете щяха да си мислят, че няма задоволително време. Петте минути обаче им осигуриха тласъка, от който те имаха потребност.

Изглежда в това се е трансформирал футболът в наши дни - елементарно падащи футболисти в наказателното поле. И никой не възразява. Явно това е част от играта ", сподели Дайш.
 Шон Дайш: Победата против Манчестър Юнайтед е сложна, само че не и невъзможна задача
Дайш: Победата против Юнайтед е сложна, само че не и невъзможна задача

" Очаквам солидно показване от футболистите си "