Мениджърът на Арсенал - Микел Артета се извини на феновете

...

Микел Артета: Представянето ни беше недопустимо и се извинявам

Мениджърът на Арсенал - Микел Артета се извини на почитателите след загубата на отбора му с 0:3 от Кристъл Палас в 31-ия кръг на британската Висша лига.

" Просто не бяхме конкурентоспособни, изключително през първото полувреме. Закъснявахме за всяка топка и не бяхме задоволително нападателни в единоборствата. Въобще не успяхме да преобладаваме и допуснахме два лесни гола.

Като цяло представянето ни беше неприемливо и се оправдавам. Съперникът е доста добър във физическо отношение и ние не успяхме да се оправим ", сподели Артета.

Шансовете на Арсенал да приключи в топ 4 фрапантно понижиха след провалянето. " Артилеристите " заемат петата позиция с 54 точки, колкото има и четвъртият Тотнъм, който е с мач повече.