Мегазвездата на световния футбол Кристиано Роналдо реализира четири гола при

...

Роналдо избухна с четири гола - Футбол

Мегазвездата на международния футбол Кристиано Роналдо осъществя четири гола при успеха на Ал Насър с 4:0 като посетител против Ал Уехда в дуел от 16-ия кръг в шампионата на Саудитска Арабия.

Португалският национал беше прецизен в 21-ата минута, когато откри резултата с шут по диагонала. Пет минути преди края на първото полувреме Роналдо повиши на 2:0, показвайки за следващ път голмайсторските си умения.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед, Реал Мадрид и Ювентус означи още две попадения, в 53-ата от дузпа и в 61-ата минута на дуела, като доближи до границата от 500 гола в клубните шампионати.

До края на срещата Роналдо, който чества рожден ден предходната неделя, пропусна да се разпише още веднъж във вратата на Ал Уехда.

Това е най-резултатният дуел за 38-годишния португалец след прехвърлянето му в шампионата на Саудитска Арабия. Ал Насър е водач в локалния шампионат с 37 точки. Ал Шабаб има същия актив, само че е изиграл една среща повече.
Източник: offnews.bg