Медицинската сестра и експерт по сексуално здраве Сара Мулиндва разсея

...
Медицинската сестра и експерт по сексуално здраве Сара Мулиндва разсея
Коментари Харесай

Секс експерт: Вагиналното течение не избелва брадите на мъжете при орални ласки

Медицинската сестра и специалист по полово здраве Сара Мулиндва разсея известен мит за оралния секс и брадите, написа Metro.

Отбелязва се, че в последно време в обществените медии се твърди, че мъжете, които обичат оралния секс, имат мустаци и бради, които трансформират цвета си и стават по-светли. Според създателите на вирусните видеа, окосмяването по лицето се избелва заради вагинално течение, попадащо върху него по време на орален секс.

Въпреки че тази концепция има доста поддръжници, Мулиндва е сигурна, че в реалност това е малко евентуално. „ Вагиналното течение е киселинно по природа, само че тази киселинност не е задоволителна, с цел да изсветли брадата, както може да направи белина или лимонен сок. Няма научни доказателства, че оралният секс може да промени цвета на брадата “, сподели тя.

Експертът добави, че окосмяването по лицето може да стане по-светло заради промени, свързани с възрастта, излагане на слънчева светлина или използването на козметика със мощни аромати или нападателни почистващи препарати.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР