Момченцето, изчезнало днес в София, избягало от дома си заради забрана
Майката на детето, което през днешния ден изчезна в София и бе оповестено за търсене, описа пред медиите, че то е излязло от вкъщи след възбрана да употребява интернет платформа.
„ Забраних му да употребява платформата и то се разсърди. Когато се върнах от терасата, към този момент го нямаше “, изясни тя. Жената добави, че незабавно е уведомила полицията и е почнала независимо търсене в региона.
От Столична дирекция на вътрешните работи подчертаха, че детето е употребило градски превоз и е било ориентирано към познати за него места. „ В момента детето е в положително здраве и съответно “, увериха от полицията, като насочиха зов жителите да алармират неотложно на телефон 112 при сходни случаи.
„ Забраних му да употребява платформата и то се разсърди. Когато се върнах от терасата, към този момент го нямаше “, изясни тя. Жената добави, че незабавно е уведомила полицията и е почнала независимо търсене в региона.
От Столична дирекция на вътрешните работи подчертаха, че детето е употребило градски превоз и е било ориентирано към познати за него места. „ В момента детето е в положително здраве и съответно “, увериха от полицията, като насочиха зов жителите да алармират неотложно на телефон 112 при сходни случаи.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




