Марсилия завърши 1:1 срещу гостуващия Лил в среща от четвъртия

...

Късметът бе на страната на Марсилия срещу Лил

Марсилия приключи 1:1 против гостуващия Лил в среща от четвъртия кръг на френското състезание.
Домакините се добраха до равенството с гол на Валер Жермен пет минути преди края. Той се разписа с глава от близко след центриране от корнер от дясно на Морган Сансон.

Лил сътвори повече положения и може да съжалява за пропуснатата победа, откакто откри резултата при започване на второто полувреме. Луис Араужо вкара с удар по тревата от 15 метра след асистенция на Жонатан Бамба, само че гостите не съумяха да удържат преднината си.

Тимът на Кристоф Галтие въпреки всичко остана непобеден от началото на сезона и с 8 точки заема петото място в подреждането, само че пропусна да се изравни с водачите Сент Етиен и Рен.