Маркъс Рашфорд коментира успеха на Манчестър Юнайтед с 4:0 срещу

...

Рашфорд: Бяхме предпазливи срещу Челси, през първото полувреме не рискувахме достатъчно

Маркъс Рашфорд разяснява триумфа на Манчестър Юнайтед с 4:0 против Челси. Нападателят означи две от попаденията.

" Започнахме отлично мача. През първото полувреме можеше да рискуваме малко повече, само че нашата нерешителност може да се изясни с това, че играхме първи мач за сезона.

През второто полувреме изглеждахме по-уверени в себе си, а физическата подготовка очевидно ни оказа помощ.
 Снимка 438160
Източник:

Дузпите? Винаги проследявам деликатно дейностите на вратаря, само че в случай че той не прави никакви придвижвания, постоянно удрям в ъгъла, в който съм повече убеден. Вратарят на Челси е много висок и такива удари са сложни. Гледах го по време на осъществяването и в неговия ход взех решение къде и по какъв начин ще удрям.

Отборът ни работи сносно. Притежаваме играчи, които са положителни на контраатаки. Понякога бъркаме, само че имаме доста младежи, по тази причина тимът ни работи още за обиграването ", съобщи Рашфорд.
 Манчестър Юнайтед разгроми Челси с 4:0
Скоростен Юнайтед опустоши Челси в шоу на " Олд Трафорд "

" Дяволите " на Оле победиха с 4:0