Марк Маркес доминира в първата свободна тренировка за Гран При

...
Марк Маркес доминира в първата свободна тренировка за Гран При
Коментари Харесай

Марк Маркес доминира в първата тренировка във Франция

Марк Маркес господства в първата свободна подготовка за Гран При на Франция в Льо Ман, като испанецът кара с осъвременената версия на заводския мотоциклет на Дукати. Маркес загуби водачеството в MotoGP в предходния кръг от шампионата в Испания, където падна до момента в който се бореше за място на подиума.

Маркес опитва новата рама на тестванията на “Херес ”, а в този момент оглави класирането с задатък от 0,576 секунди пред Брад Биндър с КТМ. Трети приключи водача в класирането Алекс Маркес (Грезини Дукати), следван от другия фабричен водач на Дукати Франческо Баная.
 Програма на уикенда за Гран При на Франция в MotoGP Програма на уикенда за Гран При на Франция в MotoGP
В 45-минутната подготовка Маркес опитва досегашната рама на Дукати, както и новата версия, с която записа най-бързата си обиколка. Биндър реализира второто време с нова задна приблизително твърда гума, а най-хубавото достижение на Алекс Маркес беше записано с към този момент карани приблизително твърди гуми.
 Тайландският дилетант на LCR Хонда пропуща Гран При на Франция Тайландският дилетант на LCR Хонда пропуща Гран При на Франция
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР