Марица победи с 2:1 Спартак Плевен в среща от първия

...

Марица стратира с победа новия сезон

Марица победи с 2:1 Спартак Плевен в среща от първия кръг от Втора лига. Маричани поведоха след гол на Маламов, а по-късно удвоиха с гол на Милен Танчев. Почетния гол за гостите вкара някогашния състезател на Ботев Васил Шопов.
Прочетете още
В 6-та минута Веселин Марчев подаде към Станислав Маламов, който откри резултата. Голът на Маламов беше и първото попадение за новия сезон във Втора лига.

В 66-та минута Милен Танчев удвои.

В 71-та минута някогашният състезател на Ботев Васил Шопов понижи резултата, само че гостите не съумяха да вземат освен това от мача.

Така Марица започва с победа новия сезон във Втора лига, а в идващия кръг отборът е посетител на дубъла на ЦСКА 1948.

Марица: Илия Николов, Мартин Газиев, Димитър Аврамов, Мирослав Пушкаров, Ифеани Дейвид, Веселин Марчев, Валери Домовчийски, Георги Трифонов, Стефан Попов, Саломон Джеймс, Станислав Маламов

Спартак Плевен:  Станислав Антонов, Димитър Калчев, Иво Върбанов, Виктор Иванов, Иван Бакалски, Руси Чернаков, Слав Петков, Васил Шопов, Боримир Карамфилов, Стефан Христов, Христиан Петков
Източник: trafficnews.bg