Манчестър Юнайтед се включва в борбата за полузащитника на Байерн

...
Манчестър Юнайтед се включва в борбата за полузащитника на Байерн
Коментари Харесай

Ман Юнайтед се включва в битката за Тиаго

Манчестър Юнайтед се включва в битката за полузащитника на Байерн Мюнхен. Това изказване популяризира шефът на футболния отдел на " Шпорт Билд " Кристиан Фалк.

От Байерн към този момент оповестиха, че са подготвени да продадат испанския полузащитник, който има по-малко от година от сегашния си договор. Основен интерес към него има от страна на, само че първенците на Англия към този момент не са склонни да извадят желаната сума от 30 милиона евро за 29-годишния халф.

Според Фалк, в случай че мърсисайдци не побързат с завършването на договорката, то е доста евентуално главната им трансферна цел да се окаже на " ". В последните дни се появиха информации, че Манчестър Юнайтед договаря с за халфа Дони ван де Беек. Според норвежкия публицист Фредерик Филтвед, който е непосредствен до мениджъра на " алените дяволи ", е допустимо отборът да притегли и Тиаго, и Ван де Беек.

Man Utd join Liverpool in Thiago race as Bayern expect bid in 'next few days'
— Sun Sport (@SunSport)
По-рано през днешния ден ръководителят на Байерн Карл-Хайнц Румениге разгласи, че в клуба чакат да получат публична оферта за Тиаго до дни. Снимки: ©Getty Images
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР