Манчестър Юнайтед се наложи на собствен терен над отбора на

...

Манчестър Юнайтед се поизпоти, но победи Бърнли

Манчестър Юнайтед се наложи на личен терен над тима на Бърнли, в мача сред двата отбора от 32-ия кръг на Висшата лига.

" Червените дяволи " завоюваха с 3:1. В воин за състава се трансформира Мейсън Грийнууд, който осъществя две от попаденията за спечелилите.

Домакините се показват отлично, откакто в последните си шест срещи те завоюваха към този момент 5 пъти, при единствено една позволена загуба.

Джеймс Тарковски обаче върна интригата доста бързо - единствено 120 секунди след инкасираното от тима му попадение.

Феновете на Юнайтед трябваше да чакат до самия завършек на дуела, с цел да видят по какъв начин Мейсън Грийнууд бележи за повторно за 2:1. Това стана факт в 84-ата минута на конфликта.

Оказалото се и извънредно 3:1 оформи Единсон Кавани, който се разписа в третата минута на даденото продължение.

Във краткотрайното класиране домакините се намират на втората позиция, с актив от 66 точки (на върха Манчестър Сити има 74 точки), до момента в който гостите заемат 17-то място с 33 пункта.
Източник: fakti.bg