Манчестър Юнайтед продължава да не е склонен да освободи един

...
Манчестър Юнайтед продължава да не е склонен да освободи един
Коментари Харесай

В Манчестър Юнайтед продължават да не искат да освободят Гарначо за края на сезона

Манчестър Юнайтед продължава да не е податлив да освободи един от огромните си гении Алехандро Гарначо за Световното състезание до 20 години. Турнирът ще се организира в Аржентина от 20 май до 11 юни, а крилото към този момент е получил повиквателна за националния отбор на “албиселесте ”, само че Ерик загар Хаг не желае да се лишава от услугите му за последните четири дуела от сезона, сред които ще е и финала за Купата на Англия против Манчестър Сити. 

Наставникът на южноамериканците Хавиер Масчерано към този момент е дошъл в Европа и е провел диалози с хора от Манчестър Юнайтед в опит да ги убеди да дадат позволение на играча да пътува за шампионата. Самия Гарначо е окуражен да играе за Аржентина, откакто към този момент на два пъти получава повиквателна за мъжкия отбор, само че и двата пъти бе възпрепятстван да направи своя дебют.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Снимки: Gettyimages
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР