Манчестър Юнайтед потвърди, че вратарят Том Хийтън е подписал си

...
Манчестър Юнайтед потвърди, че вратарят Том Хийтън е подписал си
Коментари Харесай

Манчестър Юнайтед поднови договора на 40-годишния вратар Том Хийтън

Манчестър Юнайтед удостовери, че вратарят Том Хийтън е подписал си с клуба.

Бившият британски национал, който се завърна в Юнайтед през 2021 година, ще остане част от първия тим за идната акция, написа изданието Goal.com.

С подновяването на договора си 40-годишният футболист удължи втория си престой в британския отбор, където стартира кариерата си като ученик на академията.

Хийтън е скъп поради въздействието си зад кулисите, служейки като мост сред треньорския щаб и играчите. Ръководството на Манчестър Юнайтед гледа на лидерските му качества като на основни за поддържането на високи стандарти в тима.

След лятната пауза Тим Хийтън ще стартира 21-ия си сезон като професионален футболист. Кариерата му мина през Кардиф Сити и Бристъл Сити, преди той да се утвърди в Бърнли и Астън Вила, а в последна сметка да откри пътя си назад към " алените дяволи ".

" Огромна чест е да продължа да съставлявам Манчестър Юнайтед. Можете да усетите решителността и упоритостта на всички в клуба да продължат да се борят за триумфи. Наистина съм разчувствуван да извършвам ролята си в това да оказвам помощ на тима да се стреми към най-големите оценки ", разяснява Хийтън.

Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР