Иран не е водил преговори по ядрени въпроси и не е поемал нови ангажименти на преговорите в Швейцария, съобщи иранското външно министерство
Техеран не е водил договаряния по отношение на нуклеарната си стратегия и не е поемал никакви нови задължения по време на договарянията в неделя със Съединени американски щати в Швейцария, съобщи през днешния ден пред организация ИРНА представителят на министерството на външните работи Есмаил Багаи, съобщи Ройтерс.
Взаимодействието на ще продължи в сходство с настоящите процедури, при изискване че бъде утвърдено от иранския парламент и в сходство с решенията на Върховния съвет за национална сигурност, добави Багаи.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




