Манчестър Юнайтед не успя да стигне до три точки при

...

Последният измъкна точки и отдалечи Манчестър Юнайтед от топ 4

Манчестър Юнайтед не съумя да стигне до три точки при гостуването против последния тим във Висшата лига Бърнли.

" Червените дяволи " се задоволиха единствено с точка, завършвайки 1:1, с което още веднъж губят четвъртото място, откакто Уест Хем преди този момент победи Уотфорд.
 Снимка 562834
Източник:

С Кристиано Роналдо на пейката тимът на Ралф Рангник започва безпроблемно и още в 13-ата минута вкара гол посредством Рафаел Варан, само че системата VAR го анулира поради засада, в която беше Хари Магуайър. Тогава бе анулиран още един гол на завърналия се Пол Погба, този път поради фаул. В 18-ата минута французинът откри резултата.
 Уест Хем победи Уотфорд с 1:0, Нюкасъл се оправи с Евертън
Уест Хем продължава борбата за топ 4, всички против Зума поради котка

В забавни мачове

В самото начало на второто полувреме, в 48-ата минута, домакините изравниха посредством Джей Родригес. Въпреки обстоятелството, че Роналдо, Джеси Лингард и младият Антъни Еланга влязоха в играта в последните двадесет минути, " дяволите " не съумяха да отбележат гол и по този начин стигнаха единствено до точка.