Манчестър Юнайтед играе срещи Виляреал при резултат 0:0 в двубой

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Виляреал, силен старт на гостите

Манчестър Юнайтед играе срещи Виляреал при резултат 0:0 в дуел от втория кръг на Шампиоската лига. Ние, от Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от дуела онлайн.

Срещата стартира с напън на домакините, само че Виляреал бе тимът, който пръв сътвори действителна голова заплаха. В 7-ата минута гостите проведоха контраофанзива, Джанджума бе изведен против Де Хеа, само че вратаря съумя да избави удара му.

Само минута по-късно късмет се откри и за "Червените дяволи ", като Роналдо стреля с глава след центриране от корнер, само че прати кълбото над вратата.

Джанджума обаче за повторно тормози Де Хеа в 10-ата минута, когато получи пас в наказателното поле и опита шут от дребен ъгъл, само че той бе много рисков и единствено блестящата интервенция на вратаря попречи да се стигне до гол.