Манчестър Юнайтед и Челси завършиха 1:1 в дербито на 36-ия

...

Де Хеа опропасти надеждите на "Юнайтед" за топ 4

" Манчестър Юнайтед " и " Челси " приключиха 1:1 в дербито на 36-ия кръг във Висшата лига и завързаха още по-силно възела към последните две места в топ 4.

В 11-ата минута Хуан Мата изведе домакините напред в резултата, само че в 43-ата Маркос Алонсо изравни след груба неточност на вратаря на " алените дяволи " Давид де Хеа.
2.5 см пратиха " Сити " на две крачки от купата "Гражданите " пробиха един път стената на "Бърнли "
" Манчестър Сити " и " Ливърпул " водят оспорвана борба за първото място, а в това време четири отбора се борят за последните две места, даващи право на присъединяване в Шампионската лига.

До края на сезона остават два кръга, а сега " Тотнъм " е трети със 70 точки, " Челси " е четвърти с 68, " Арсенал " е с 66, а " Юнайтед " с 65.
Източник: btvnovinite.bg