Манчестър Сити на практика си подкова победата в гостуването на

...

Всичко свърши за Евертън, още преди да е почнало

Манчестър Сити на процедура си подкова успеха в гостуването на Евертън още преди да е минал четвърт час игра. "Гражданите " поведоха с 2:0 след единствено 12 минути на "Гудисън парк ".

Второто попадение за тях наниза Габриел Жезус. Контузеният до неотдавна бразилец се разписа след дълга суша, датираща още от предходната година, само че отбраната на "карамелите " го улесни да постави точка върху нея.

Кевин де Брюин центрира ужасно на главата на южноамериканеца, който беше оставен непокрит във вратарското поле и с мощен удар преодоля Джордан Пикфорд. Трябва да се означи, че вратарят опита да избави с лице, само че не можа да отклони задоволително надалеч топката.

Как се стигна до това попадение, можете да видите от картината в прикаченото видео.