Максим Танчовски е новият мениджър на производствената база на Девин“

...
Максим Танчовски е новият мениджър на производствената база на Девин“
Коментари Харесай

Максим Танчовски е новият мениджър завод на „Девин“

Максим Танчовски е новият управител на индустриалната база на „ Девин “ ЕАД в град Девин, който ще работи за повишение на екипната работа, отговорността към клиентите, както и за постигането на по-високи резултати.

Професионалният му път включва позиции като управител „ Производство “, „ Индустриализация “ и „ Безопасност и околна среда “ в огромни мултинационални и местни компании.

Преди да поеме поста управител „ Завод “ в  „ Девин “ ЕАД, Максим е работил в софтуерния бранш.

„ Като началник постоянно съм вярвал, че триумфът се реализира с хората и за хората.

Затова като управител „ Завод “ ще се концентрирам върху задълбочаването на съдействието сред екипите, построяването на доверие и насърчаването на открита връзка на всички равнища в организацията “, споделя Максим Танчовски .

„ Искрено се веселя на опцията да работим дружно и имам вяра, че ще имам доста какво да науча от сътрудниците.

Ще разгадавам на техническите си знания и на опита си като lean специалист, с цел да внедрявам модерни решения за непрестанно усъвършенстване на индустриалните процеси.

Целта ми е да допринеса за запазването на конкурентните ни преимущества и одобрената ни позиция на пазарен водач ”, добави още новият управител на индустриалната база на „ Девин “ ЕАД.

Производственият център на „ Девин “ ЕАД разполага с съвременни индустриални линии, а процесите на работа дават отговор на най-високите стандарти за качество и сигурност на хранителен артикул.

В лична лаборатория се правят голям брой физикохимични и микробиологични разбори, които подсигуряват акуратен надзор за подсигуряването на изцяло безвредни артикули.

От 2020 година до момента „ Девин “ влага близо 30 млн. евро, като 14 млн. евро от тях са за разширението на индустриалния потенциал посредством закупуването на три високоскоростни енергоспестяващи поточни линии, последната от които през 2025 година

Новите уреди усъвършенстват устойчивото ръководство на ресурсите, обезпечават безупречно качество на продуктите и разрешават да се разшири продуктовата гама.

Останалата част от средствата са вложени във внедряване на нововъведения и оптимизации на съществени индустриални процеси и устойчиви практики.

===

За „ Девин “ ЕАД

От основаването си през 1992 година „ Девин “ ЕАД е водач на пазара на минерална и изворна вода в България.

Изворите и мястото на бутилиране се намират в екологично чист регион в района на град Девин, в сърцето на Родопа планина, откъдето идват продуктите с марка DEVIN – натурална минерална (негазирана, газирана и обогатена с витамини) и изворна вода.

Фирмата е извънреден дистрибутор на енергийните питиета Red Bull и плодовите сокове Granini за България.

„ Девин “ ЕАД е виновна компания, която влага в икономическото, обществено и културно развиване на обществото посредством начинания, ориентирани към районното развиване, опазването на околната среда и образованието.

От 2017 година компанията е част от белгийската група Spadel – водещ производител на бутилирана вода в Бенелюкс (Белгия, Нидерландия и Люксембург) и Франция.

От 2021 година „ Девин “ ЕАД е сертифицирана въглеродно неутрална компания с валидация, издадена от интернационалната консултантска организация по климата CO2logic и одобрена от упълномощения и самостоятелен сертифициращ орган Vinçotte.

„ Девин “ ЕАД е първата българска компания за бутилирана вода, която реализира въглероден неутралитет както на равнище компания, по този начин и на равнище артикул.

От март 2022 година „ Девин “ ЕАД е притежател на влиятелния документ B Corp™, който отличава компании, отговарящи на най-високите обществени и екологични стандарти и поемащи дълготраен ангажимент за позитивно влияние върху обществото.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР