Макар че астрономическата есен тъкмо настъпи, напоследък се радваме на последни

...
Макар че астрономическата есен тъкмо настъпи, напоследък се радваме на последни
Коментари Харесай

Да изпратим лятото с 4 дни забавления с Парк Фест

Макар че астрономическата есен таман настъпи, напоследък се радваме на последни по-дълги и слънчеви дни. Много евентуално е обаче идният уикенд да е последният, в който да се имаме толкова хубаво време до края на годината.
 В София от заран до вечер - 4 дни градски занимания на Парк Фест
В София от заран до вечер - 4 дни градски занимания на Парк Фест

С концерти на Васил Найденов, Михаела Маринова, Стенли и още изненади

И като че ли планували това, уредниците на Парк Фест канят всички софиянци и посетители на столицата да изпратят лятото с доста занимания точно в последните дни на септември.

Фестивалът, който се организира към този момент няколко години, още веднъж ще оживи парк " Студентски " в Студентски град, където програмата ще продължи цели четири дни от заран до вечер (10-22 ч.). Между 26 и 29 септември гости от всички възрасти ще могат да се забавляват с доста музика, изкуство, креативен, научни и спортни интензивности.

Акцент във всеки от дните ще бъдат осъществяванията на едни от най-популярните български реализатори. На 26 септември (четвъртък) сцената навън ще бъде завладяна от Михаела Филева, а през идващите дни D2 и Дичо, както и SLNG с Владо Михайлов, ще се грижат за настроението на публиката. На финала на 29 септември (неделя) пък своите шлагери ще изпее Атанас Колев.

А в програмата надалеч не участва единствено музика. Всеки искащ ще може да се включи в разнообразни спортни и креативен занимания. В безплатната спортна зона ще има демонстрации и открити тренировки в над 20 спортни дисциплини, подобаващи за всички възрасти.

За най-малките пък са готови еко и просветителни занимания. " Музейко " ще се включат със занимателни научни демонстрации, а LogisCool ще вкарат децата в света на роботиката посредством интерактивни уроци. От " Горска работилница " ще ангажират малчуганите да опознаят природата посредством креативен задания, до момента в който в пространството " Книговище " те ще могат да се насладят на четения на приказки от български и международни писатели.

В Арт зоната посетителите ще могат да открият изложени ръчно направени артикули, до момента в който настроените за повече адреналин ще могат да се забавляват в лунапарка, който е запазена марка на фестивала.

Разбира се, както постоянно, кулинарни изкушения и освежаващи питиета също няма да липсват.
 Парк Фест, парк “Студентски ” и четвъртото издание на фестивала за занимания и изкуство
4 дни занимания в София

Изненадите на Парк Фест в парк “Студентски ”

Парк Фест е от 26 до 29 септември (от 10 до 22 ч. всички дни) в парка на Студентски град.

Входът е свободен, а цялата информация за събитието е.
Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР