Мъжките състави по водна топка на Локомотив Никола Нанов и

...

Водна топка: КПС Варна на финал за титлата срещу Локо НН

Мъжките сформира по водна топка на Локомотив Никола Нанов и КПС Варна ще се срещнат във заключителен дуел с цел да дефинират новия първенец на България за 2019 година, оповестява bgswim.com
Срещата по сред им ще се играе от 17:00 часа на басейна на плувен комплекс „ Парк Арена “ ОЗК в Бургас и ще се предава директно по ефира на Българска национална телевизия 3.
До финала се стигна след изиграването на две полуфинални срещи.

В първата от тях отборът на КПС Варна надви с 10:9 след осъществяване на дузпи против състава на Аква Спорт. Редовното време приключи при резултат 6:6.

Във втората Локомотив НН победи ЦСКА с резултат 10:7. Локомотивци пречупиха армейците в последната четвърта част на срещата, където изключително се отличи 18-годишният Ангел Стоянов, който означи три гола във вратата на алените.

В мач за третото място ще се срещнат Аква Спорт и ЦСКА. Двубоят е в неделя от 15:00 часа.

Източник: bgswim.com
Източник: dnesplus.bg