Мъж загина, трима души са в болница след катастрофа на

...
Мъж загина, трима души са в болница след катастрофа на
Коментари Харесай

Загинал и трима ранени при катастрофа на Околовръстното на Стара Загора

Мъж почина, трима души са в болница след злополука на Околовръстния път на Стара Загора, оповестиха от ОДМВР.

В 08:02 часа през днешния ден е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на Околовръстния път наоколо до пречиствателна станция.

По първична информация са се блъснали два леки автомобила.

Има данни, че е умрял лидерът на единия от колите.

За оказване на здравна помощ в болница са превозени мъж на 59 години, лидер на другия автомобил, и две дами на 28 и 54 години, пътнички в неговата кола.

На място има полицейски чиновници, които контролират придвижването в региона на местопроизшествието.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР