Мъж на около 60 г. е откаран в болница, след

...
Мъж на около 60 г. е откаран в болница, след
Коментари Харесай

Млада шофьорка потроши мъж на пешеходна пътека в Пловдив

Мъж на към 60 година е откаран в болница, откакто млада жена го блъсна на пешеходна пътека в Пловдив, оповестиха от полицията.

Сигналът за произшествието на кръстовището сред бул. " Шести септември " и ул. " Иван Радославов " е подаден към 9,30 ч. Насоченият натам екип нас бранш " Пътна полиция " открил, че лек автомобил " Пежо ", ръководен от жена на към 25 години, блъснал пресичащ по-възрастен мъж.

Пострадалият е превозен в лечебно заведение за прегледи. Няма данни за приложимост на алкохол. Движението се реализира в една лента, полиция е на мястото. 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР