Мадона призова папата да пътува до Газа и да донесе

...
Мадона призова папата да пътува до Газа и да донесе
Коментари Харесай

„Донесете светлината си на децата“: Призивът на Мадона към папата над Газа

Мадона прикани папата да пътува до Газа и „ да донесе светлината си на децата, преди да е станало късно. “

Суперзвезда Роко навърши 25 понеделник.

Обръщайки се към папа Лео XIV, тя написа: „ Най -светият татко. Моля, отидете в Газа и донесете светлината си на децата, преди да е станало късно. Като майка, не мога да понеса да следя страданието им.

„ Децата на света принадлежат на всички. Вие сте единственият от нас, който не може да бъде отхвърлен да влизате - добави тя. „ Имаме потребност от филантропичните врати, които да бъдат изцяло отворени, с цел да спасим тези почтени деца. Няма повече време. Моля, кажете, че ще отидете. Любов, Мадона. "

Певицата добави, че тя не взема страни във войната.

" Не посочвам пръсти, да повдига виновност или да взема страни. Всички страдат. Включително майките на заложниците - написа тя. - Моля се и те да бъдат освободени. Аз просто се пробвам да направя каквото мога, с цел да предпазя тези деца да умрат от апетит. "

Наскоро...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР