Любопитно Амелия-Мира и Анита ще се борят за оставане в

...
Любопитно Амелия-Мира и Анита ще се борят за оставане в
Коментари Харесай

Амелия-Мира и Анита ще се борят за оставане в „Игри на волята“

Любопитно Амелия-Мира и Анита ще се борят за оставане в „ Игри на волята “ „ Прабългари “ изгубиха борбата през днешния ден и предложиха Анита  Александра Грамова 13 септември 2019, 10:13 .a{fill:#fff;}.b{fill:#676767;}  Амелия-Мира и Анита ще се борят за оставане в „ Игри на волята “
Амелия-Мира и Анита ще се борят за оставане в „ Игри на волята “
 Деми Мур театралничи гола за известно списание (СНИМКИ)
Деми Мур театралничи гола за известно списание (СНИМКИ)
 Милена Фучеджиева: „ Ходила съм по ръба нееднократно ”
Милена Фучеджиева: „ Ходила съм по ръба нееднократно ”
 Меган се завърна публично след раждането (СНИМКИ)
Меган се завърна публично след раждането (СНИМКИ)
 1911: Първи фотоси след откриването на Мачу Пикчу
1911: Първи фотоси след откриването на Мачу Пикчу
 В предишното е имало пингвини с размерите на човек
В предишното е имало пингвини с размерите на човек
 5 качества, които единствено същинските другари имат
5 качества, които единствено същинските другари имат
 Невероятна възстановка на механичния лъв на Леонардо да Винчи
Невероятна възстановка на механичния лъв на Леонардо да Винчи

тората номинациоанна борба в „ Игри на волята “ изправи едни против други племената на „ Траки “ и „ Прабългари “. Участниците се състезаваха в тим, завързани по двойки. Трябваше да преминат трасе и да намерят 6 колони вкопани в пясъка, да ги изровят една по една и да пренесат назад. С тях образуваха стълба, по която най-достойният боец трябваше да се качи. Това беше Александър, който победоносно развя знамето на „ Траки “.

Номинациите на „ Прабългари “ бяха напрегнати. Стоян номинира Анита, тъй като се е развикала по време на играта. От своя страна Анита номинира Юлиян „ съгласно мен би трябвало да излезе мощен мъж, с цел да победи “, стимулира решението си тя. Юлиян не и остана задължен и на собствен ред даде гласа си за Анита. Гичка също даде гласа си за Юлиян, тъй като съгласно нея той на моменти е нападателен и вика без причина. Пламен гласоподава за Гичка, тъй като смяташе, че тя е подготвена за тази елиминация. Роберта и Георги също предложиха Анита, тъй като съгласно двамата тя е негативно настроена. Последна беше Венцислава, която даде гласа си за Георги, като най-силен и здрав. И по този начин номинирана е Анита, която на следващия ден ще се изправи в елиминационен дуел срещи Амелия – Мира от „ Славяни “.



Освен при „ Славяни “, напрежение към този момент се усеща и в племето на „ Траки “. По време на вечеря Добрин стартира да приказва за тематиката за запазване на околната среда, само че методът и тонът му не се хареса на останалите. „ С него мъчно може да се води разговор, той просто не чува непознато мнение “, беше заключението на Атанас. Дали това ще се отрази на Умните, следва да забележим.

Тази вечер е второто издание на „ Игри на волята: студио “, което се излъчва всеки петък от 22:00 часа. В него Александра Сърчаджиева, дружно с непрекъснатите си коментатори – Ваня Джаферович и Георги Милков ще вършат разбор на седмицата и протичащото се в предаването. Освен тях, всяка седмица ще има и посетител коментатори. Този петък това ще са Маги Вълчанова и Симона Пейчева, които с изключение на, че ще разясняват минаха и през част от елиминационната борба на Амелия-Мира и Анита.

Как ще се оправят в борбата Амелия-Мира и Анита, коя ще победи и кой ще е първият напуснал „ Игри на волята: България “, ще разберем на следващия ден вечер от 21:00 часа.

Още за предаването следете във Фейсбук и Instagram. Всички минали епизоди може да видите в NOVA PLAY.
 Абонирайте се и прочетете първи " Непубликувано " и преглед на деня за 2 мин. АБОНИРАЙ съдебна експертиза Редактор: Александра Грамова Игри на волята
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР