Лудогорец загуби с 0:1 от Цървена звезда в мач от

...

Лудогорец загуби от Цървена звезда в Лига Европа |

Лудогорец загуби с 0:1 от Цървена звезда в мач от груповата фаза на Лига Европа. Точен бе Гелор Канга в 64-ата минута.

Във 2-ата минута Жосуе Са изведе добре Текпетей отдясно, само че ганаецът не съумя да нанесе добър удар и Попович мазета. След товс Текпетей още веднъж избяга от отбраната на Звезда и подаде за Гонсалвеш, чийто изстрел за злощастие срещна тялото на Сотириу.

В 20-ата минута Мирко Иванич опитва мерника, само че не откри вратата на Кахлина. След товс Бен се озова на добра позиция щ след неточност на Жосуе Са, само че той не уцели вратата.

В 36-ата минута Луи Дионо нанесе първия прецизен изтстрел за гостите. Кахлина още веднъж обаче бе на мястото си.

В 61-ата минута Иванич още веднъж би, само че отново без да затрудни Кахлина. Три минути по-късно държите поведоха. Точен още веднъж, както през 2016 година, бе Канга, който бе оставен изцяло непокрит и не сбърка с мощен удар. Лудогорец можеше да изравни бързо, само че напречната греда спря Бърнард Текпетей.

15 минути преди края Бен можеше да вкара второ попадение за гостите, само че Кахлина работи ослепително. В 77-ата минута Лудогорец остана с човек по-малко, откакто Сисиньо получи несправедливо втори жълт картон. Малко по-късно Мавис Чибота направи огромен пропуск, като получи топката след огромна неточност, само че не уцели празната врата.
Източник: offnews.bg