... който тестът ми беше отрицателен, спрях да усещам тази миризма. А усетът за вкус ми се върна може би месец, след като вече бях болна".
Милано Лекар - Новини
Българската медицинска сестра Лидия Георгиева която работи в старчески дом
...... се преборим, ако използваме всички предпазни средства, ако се движим по правилата, което е малко чуждо на българите, смята Лидия, която работи в старчески дом


