Лудогорец U17 разгроми с 6:0 Национал (София) в мач от

...

Лудогорец U17 разгроми Национал с 6:0

Лудогорец U17 разгроми с 6:0 Национал (София) в мач от програмата на V кръг в шампионата в Елитната юношеска група до 17 години. Двата отбора премериха сили на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ".

Разградчани откриха в 14-та минута посредством Денислав Хасанов. Голът падна след пробив и пас на Максим Мечикян. Наско Янев засече центриране на Денислав Хасанов от крилото и удвои в 17-та минута. В 22-та минута отдалечен удар на Георги Пенев изненада вратаря на противника и топката влетя в мрежата за 3:0. В 38-та минута Кристиян Манушев бе изведен самичък против стража на Национал и невъзмутимо го преодоля за 4:0. При този резултат приключи първото полувреме.

След почивката Филип Гигов направи резултата 5:0 в 67-та минута, а асистенцията бе на Елисей Съров. В 86-та минута Янко Ажуани оформи крайното 6:0, като последния пас даде Филип Гигов.

" Момчетата изиграха мощен мач, макар тежката седмица, която имахме. Бяхме изключително безапелационни през първото полувреме, когато показахме това лице, което желая да виждам. Разбира се, капацитетът на тима е още по-голям и имам вяра, че ще продължим да надграждаме ", разяснява след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.
Източник: novsport.com